Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

            W Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień kładziemy duży nacisk na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, uczestnicząc w różnego rodzaju krajowych i zagranicznych szkolenia i kongresach.

Z przyjemnością informujemy, że Doktor Michał Sypień ukończył prestiżowe Curriculum periodontologiczno – implantologiczne prowadzone przez wybitnego Profesora Markusa Hürzelera z Monachium (Niemcy).
Prof. Markus Hürzeler to jeden z najbardziej znanych specjalistów z zakresu implantologii, periodontologii i mikrochirurgii stomatologicznej na Świecie. Profesor Uniwersytetu Albert – Ludwigs we Freiburgu, Departament of Operative Dentistry and Periodentology, profesor na Uniwersytecie Texa­s w Huston, Departament of Stomatology.
Będąc w branży od ponad 25 lat miał możliwość pracować na wielu systemach, uczestniczyć w wielu projektach badawczych, być pomysłodawcą nowych technik pracy, współtwórca jednych z popularniejszych narzędzi periodontologicznych na Świecie. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji perio-protetycznych i implantologicznych.

AUTORSKI PODYPLOMOWY PROGRAM PERIODONTOLOGICZNO – IMPLANTOLOGICZNY Prof. Markusa Hürzelera to cztery intensywne moduły obejmujące zagadnienia z dziedziny mikrochirurgii, chirurgii preriodontologicznej, chirurgii plastycznej przyzębia i implantacji w strefie estetycznej. Uczestnicy kursu mogli posłuchać wybitnego specjalisty, zobaczyć prezentację technik pracy oraz samodzielnie ćwiczyć na materiałach zwierzęcych.

Moduł I dotyczył Mikrochirurgii i obejmował m.in:

• poznanie koncepcji postępowania mikrochirurgicznego,

• zrozumienie procesów gojenia się ran w zabiegach periodontologicznych,
• prace w dużym powiększeniu.

Moduł II dotyczył Chirurgii Periodontologicznej.

Warto pamiętać że zachowanie własnych zębów powinno być naszym naczelnym celem, niestety w kontekście możliwości implantologii stomatologicznej, coraz więcej periodontologów zapomina o obowiązku ratowania zębów. Metodologia sesjiobejmowała demonstrację prowadzonych zabiegów na żywo oraz praktyczne działania chirurgiczne z wykorzystaniem lup i szczęk świńskich.
Moduł III dotyczył Chrirugii Plastycznej przyzębia. Sesja ta obejmowała intensywne ćwiczenia praktyczne na bardzo zaawansowanym poziomie dla klinicystów pragnących pogłębić swoje umiejętności w dziedzinie zabiegów chirurgii plastycznej przyzębia.
Moduł IV była to intensywna sesja poświęcona zabiegom implantacji w strefie estetycznej.

Pamiętajmy, że dzięki wiedzy pozyskanej w tak zaawansowanych szkoleniach, nasi lekarze uzyskują doskonałe rezultaty w leczeniu stomatologicznym.
Wszystko to w trosce o jak najwyższy standard usług świadczonych w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień, a przede wszystkim dla zdrowia i dobra Naszych pacjentów.

Diese Website verwendet Cookies, um Dienste auf höchstem Niveau bereitzustellen. Wenn Sie die Website weiterhin nutzen, stimmen Sie deren Nutzung zu.

Akzeptieren Weiterlesen