Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

„Team Work” – pod takim hasłem w dniach 7-9 czerwca w centrum konferencyjnym Polin w Warszawie odbyła się XVII konferencja naukowa Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

Celem Akademii PASE jest dążenie do doskonałości w stomatologii estetycznej oraz propagowanie sprawdzonych i przewidywalnych metod leczenia. Członkowie PASE będąc elitą zawodową są przykładem najwyższych standardów etycznych w stomatologii.

Doktorzy Tomasz i Michał Sypień jako członkowie Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej  byli uczestnikami  XVII Konferencji Naukowej PASE. Na Konferencji wybitni specjaliści dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem klinicznym, prezentując ciekawe przypadki i kreatywną współpracę w zespole. XVII Konferencja PASE była inspiracją do wymiany poglądów i doświadczeń naukowych oraz klinicznych. To również doskonała okazja do weryfikacji obranych wcześniej kierunków swojej praktyki i wprowadzenia zmian dla własnego rozwoju i dobra pacjentów.

Gościem specjalnym Konferencji był dr GALIP GUREL – światowej sławy specjalista z zakresu stomatologii estetycznej i licówek porcelanowych, który przedstawił swój najnowszy warsztat pracy w wykładzie otwierającym: The Digital Communication & Workflow for the Personalized Smile Design.

XVII Konferencja Naukowa PASE 2018 pod wieloma względami była wyjątkowa. Po raz pierwszy wykładowcy prezentowali się w dwuosobowych zespołach „Team Work”. Ma to pomóc w zdefiniowaniu wzajemnych oczekiwań i możliwości wspólnej pracy z pacjentem. Istotna jest tutaj synergia działań, sprawdzone procedury, potencjalne zagrożenia  i praktyczne rozwiązania w leczeniu interdyscyplinarnym.

Wybitni specjaliści dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem klinicznym, prezentując ciekawe przypadki i kreatywną współpracę w zespole.

Liczne warsztaty, konferencje i zaproszeni wykładowcy, jako liderzy i mentorzy światowej stomatologii byli gwarancja zdobycia wiedzy najwyższej jakości.

Zapraszamy wszystkich do oglądnięcia filmiku z programu „Dzien Dobry TVN”, gdzie o stomatologii estetycznej, projektowaniu uśmiechu, o pracy zespołowej, leczeniu prawdziwie holistycznym mówią członkowie Zarządu PASE.

Diese Website verwendet Cookies, um Dienste auf höchstem Niveau bereitzustellen. Wenn Sie die Website weiterhin nutzen, stimmen Sie deren Nutzung zu.

Akzeptieren Weiterlesen