Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Za nami tydzień zdrowia, który już na stałe wpisał się w  kalendarium wielu placówek kulturalno-oświatowych w Bielsku-Białej. Dzieci w ciekawy sposób dowiadywały się, co znaczy prowadzić zdrowy tryb życia.

Centrum  Implantologii i Stomatologii Sypień promując zdrowy styl życia aktywnie uczestniczy w tego typu wydarzeniach. Systematycznie odwiedzamy placówki kulturalno-oświatowe i szerzymy świadomość, że warto dbać o własne zdrowie i piękny zdrowy uśmiech już od najmłodszych lat.

Tydzień zdrowia, to świetna okazja, by za pomocą warsztatów i licznych zabaw edukacyjnych zaszczepić w dzieciach zdrowe nawyki i uświadomić im w atrakcyjny sposób, że zdrowe odżywianie i dbałość o higienę są dla nich bardzo ważne. Pamiętajmy w „zdrowym ciele zdrowy duch”

Niedawno odwiedziliśmy przedszkole numer 31 w Bielsku-Białej, gdzie wykwalifikowane higienistki stomatologiczne, Magdalena Duchant i Jagoda Suchodolska, z Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Spień  przeprowadziły Warsztaty Edukacyjne z profilaktyki i higieny jamy ustnej. Podczas warsztatów uczymy dzieci zdrowych nawyków – m.in  jak często i w jaki sposób szczotkować ząbki, co jeść, a czego unikać, by uśmiech był piękny i zdrowy.

Zapraszamy na krótką VIDEO-RELACJĘ z Warsztatów Edukacyjnych.

Diese Website verwendet Cookies, um Dienste auf höchstem Niveau bereitzustellen. Wenn Sie die Website weiterhin nutzen, stimmen Sie deren Nutzung zu.

Akzeptieren Weiterlesen