Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, w którym zapominamy o wszelkich urazach i przykrościach, koncentrując się na tym, co dobre i piękne. Rodzinna, pełna miłości i ciepła atmosfera często przenosi się także do zakładów pracy. Dlatego też jak co roku w Klinice Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień zorganizowaliśmy Wigilię Firmową dla całego Naszego zespołu.
Uroczyste spotkanie wraz z poczęstunkiem odbyło się w budynku Naszej Kliniki. Atmosfera świąt towarzyszyła wszystkim i długo będziemy wspominać te wyjątkowe chwile. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć założycielki Kliniki na Piastowskiej Panią Dr Anny Sypień.
Spotkanie było także okazją do podsumowania najważniejszych wydarzeń, jakie miały miejsce w mijającym roku, a także przedstawienia planów na najbliższy czas. Z przyjemnością pragniemy poinformować, że wraz z rozwojem Kliniki grono naszych pracowników z roku na rok sukcesywnie się powiększa. Podczas spotkania uhonorowana została również jedna z naszych wspaniałych asystentek stomatologicznych – Magda Świerkosz, która obchodzi 10 lecie ! pracy w Klinice Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień – Serdecznie Gratulujemy !!!

Diese Website verwendet Cookies, um Dienste auf höchstem Niveau bereitzustellen. Wenn Sie die Website weiterhin nutzen, stimmen Sie deren Nutzung zu.

Akzeptieren Weiterlesen