Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Wszystkich Pacjentów,

Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum Cyfrowej Diagnostyki Radiologicznej mieszczącego się w siedzibie Stomatologii Sypień, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00.

W naszym Centrum Diagnostyki Radiologicznej można wykonać cyfrowe zdjęcie panoramiczne uzębienia – OPG, zdjęcia stawów skroniowo-żuchwowych w różnych projekcjach, zdjęcia zatok obocznych nosa oraz wysokiej jakości zdjęcia punktowe zębów oraz bardzo dokładne badanie 3D – tomografię komputerową CBCT.

W dniu dzisiejszym badanie radiologiczne jest niezbędne do prawidłowego zdiagnozowania i ustalenia odpowiedniego planu leczenia pacjenta stomatologicznego w każdym gabinecie. Dlatego też w naszym Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień jest to podstawowy element każdej konsultacji i wdrożenia prawidłowego planu leczenia .

Jeśli zaś chodzi o tomografię komputerową badanie to jest nieodłączną częścią diagnostyki przed-implantologicznej i chirurgicznej, aby móc przed wszystkim bezpiecznie i precyzyjnie zaplanować i przeprowadzić zabieg.

Plusem dla pacjenta i tym co nas wyróżnia jest to iż zdjęcia wykonywane są cyfrowymi aparatami rentgenowskimi dzięki czemu redukujemy dawkę promieniowania nawet do 90% (w stosunku do standardowego zdjęcia RTG) Zdjęcie uzyskujemy natychmiast na monitorze komputera. Gotowe od razu można zapisać na płycie CD bądź pamięci USB.

Przeciwskazaniem do wykonywania zdjęć rentgenowskich jest ciąża.

Zapraszamy !

Diese Website verwendet Cookies, um Dienste auf höchstem Niveau bereitzustellen. Wenn Sie die Website weiterhin nutzen, stimmen Sie deren Nutzung zu.

Akzeptieren Weiterlesen