Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

W tym roku końcem października trosce o zdrowie i komfort naszych Pacjentów, doktorzy Tomasz i Michał Sypień kolejny raz wybrali się do Stanów Zjednoczonych, a konkretniej do Seattle, gdzie uczestniczyli w tygodniowym kursie prowadzonym przez gwiazdę światowej stomatologii – Johna Kois’a. Był to jeden z ostatnich etapów systemu szkoleń podyplomowych prowadzonych w tym centrum. Dr Kois jest miedzy innymi laureatem nagrody Saul Schluger Memorial Award za Doskonałość Kliniczną w Diagnozowaniu i Planowaniu Leczenia. Uzyskał również wyróżnienie za całokształt osiągnięć od Światowego Kongresu Stomatologii Minimalnie Inwazyjnej oraz Amerykańskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

W tym roku to już drugie nasze spotkanie z dr Koisem. Wcześniej odbyła się w Polsce specjalna sesja PASE z jego udziałem na której uczestnikami byli równieżlekarze z naszego centrum.

http://www.pase2015.com/index.php/pl/fotorelacja-kois

John Kois specjalizuje się w tworzeniu standardów postępowania w stomatologii, które pozwalają uniknąć niepowodzeń w leczeniu. W swoim protokole postępowania wyróżnia cztery takie aspekty: biomechaniczny, periodontologiczny, funkcjonalny i estetyczny, każdy z nich poddając jednocześnie szczegółowej analizie.

Od kilku lat postępujemy według tych zasad, uzyskując bardzo dobre rezultaty. Dr Kois jako jeden z pierwszych, opisał wiele dzisiejszych powszechnie uznanych standardów postępowania w periodontologii, stomatologii odtwórczej czy protetyce oraz oczywiście implantologii.

Diese Website verwendet Cookies, um Dienste auf höchstem Niveau bereitzustellen. Wenn Sie die Website weiterhin nutzen, stimmen Sie deren Nutzung zu.

Akzeptieren Weiterlesen